Realizuotos InvesticijosMPG4_photo
Medicinos Paslaugų Grupę (MPG)  sudaro kelios sveikatos apsaugos paslaugų įmonės, kurių pagrindinė veikla apima skiepijimo, laboratorinių ir radiologinius tyrimų bei antrinio lygio gydytojų konsultacijų pasalugos. MPG įmonės veikia septyniuose didžiausiuose Lietuvos miestuose ir turi apie 180 darbuotojų. Tikimasi, kad grupės pajamos 2016 metais sieks 4 mln. EUR.

Brolis_photo_small

UAB Brolis Semiconductors yra 2011 metais įkurta aukštųjų technologijų įmonė, užsiimanti puslaidininkių technologijomis elektronikos ir optoelektronikos srityse. Įmonės steigėjai specializuojasi ilgabangių infraraudonųjų lazerių kūrime bei molekulinio pluošto epitaksijos technologijoje. Brolis Semiconductors gaminiai ir paslaugos taikomi mokslinių tyrimų ir vystymo (R&D), medžiagų apdirbimo, jutiklių (apsaugos, automobilių, naftos ir dujų ir pan. pramonėje), medicinos ir kituose sektoriuose. Įmonės būstinė yra Vilniuje. 2015 metų viduryje dalis LitCapital valdomų akcijų buvo parduotas Lietuvos lazerių gamintojams: UAB Mokslinei gamybinei firmai "Šviesos Konversija" ir UAB "Eksma", kurie  skirs daugiau investicijų tolimesnei "Brolis Semiconductors" sukurtų naujų puslaidininkių lazerių ir jų komponentų technologijų plėtrai.
lignoterma2_small
UAB Lignoterma yra bioenergetikos bendrovė. 2011 metais įmonė pradėjo savo pirmąjį projektą - 35 MW pramoninės biomasės jėgainės Panevėžyje statybą. Ši jėgainė tiekia šiluminę energiją vienai didžiausių Panevėžio pramonės įmonių AB Amilina. Visa projekto vertė, įskaitant ir skolintas lėšas siekė daugiau nei 15 mln. EUR. Lingotermos gaminama šiluminė energija yra gaminama iš vietinių atsinaujinančių šaltinių. Projekto metu sukauptą pažangią patirtį ateityje ketinama siūlyti ir kitoms Lietuvos pramonės įmonėms. UAB Lignoterma valdoma biomasės jėgainė yra viena didžiausių biomasės jėgainių Lietuvoje, kurios techninės savybės yra unikalios, lyginant su kitomis Lietuvos bioenergetikos bendrovėmis. UAB "Lignoterma" akcijas 2016 m. liepos mėnesį įsigijo AB "Amilina" valdoma tarptautinės korporacijos "Roquette Freres" ir  Dr. Dano Tvarijonavičiaus.Putoksnis_2_small
UAB Putokšnis yra vienas didžiausių Baltijos šalių ir Skandinavijos regiono PET pakuočių gamintojų. 1994 metais įkurta įmonė šiuo metu turi dvi PET ruošinių gamyklas Lietuvoje ir Ukrainoje bei PET taros gamyklą Lietuvoje. Bendrovė pagamina iki 40 tūkst. tonų PET pakuočių produkcijos per metus, kurios didžioji dalis (apie 90%) yra eksportuojama gėrimų gamintojams Vokietijoje, Lenkijoje, Skandinavijos ir kitose šalyse. PET pakuotės yra pilnai perdirbamos, o pagal perdirbimo apimtis lenkia visas kitas pakuočių rūšis. LitCapital į bendrovę investavo 2011 metų viduryje. Gauta plėtros kapitalo fondo investicija leido įmonei pradėti dirbti pagal ilgalaikes sutartis su didžiausiomis tarptautinėmis gėrimų gamybos įmonėmis ir reikšmingai sustiprinti rinkos pozicijas Šiaurės Šalyse ir Vokietijoje. Nuo 2011 metų bendrovė atliko investicijų už daugiau nei 4 mln. EUR. Bendrovės pardavimai 2015 metais siekė apie 35 mln. EUR, o pelnas prieš mokesčius, palūkanas ir nusidėvėjimą (EBITDA) 2,6 mln. EUR. Lyginant su 2011 metais įmonės EBITDA išaugo 3 kartus. Investicija realizuota 2016 m. sausio mėnesį.
Screen shot 2012-10-12 at 10.05.11 AM
UAB The Book (prekinio ženklo pavadinimas United Agencies) valdo lyderiaujančią Lietuvoje integruotos komunikacijos ir rinkodaros įmonių grupę. Grupei priklauso viena didžiausių šalyje ryšių su visuomene agentūrų VRP + Hill & Knowlton Strategies (UAB Viešųjų ryšių partneriai), kūrybinės reklamos agentūra UAB Box Agency, interaktyvios komunikacijos konsultacijų agentūra The Chocolate (UAB Artium Magister), netradicinės rinkodaros agentūra UAB Experiential Communications, renginių organizavimo įmonė UAB Small talk ideas bei programinių komunikacijos sprendimų studija StudioV4. Veikdamos įvairiose komunikacijos bei marketingo sferose, agentūros kartu siūlo kompleksinius integruotos komunikacijos ir rinkodaros sprendimus, skirtus patenkinti strateginius klientų tikslus ir poreikius.