Naujienos


Sparčiai auga LitCapital portfelio įmonė Nordnet

2014-05-09

nnl

LitCapital portfelio įmonė Nordnet per šiuos metus padidino atvėsintų sandėlių plotus iki 1400 kv. m. Be to, įmonė ateityje planuoja plėstis dar sparčiau. Tikimasi, kad augantis šaldytų produktų vartojimas šalyje bei didėjantis vėsintų ir šaldytų produktų eksportas augins ir logistikos paslaugų paklausą ateityje.

 

„Planuojame plėsti sandėlius, nes jaučiame poreikį ir manome, kad paklausa didės. Po metų esamas logistikos centras Pagirių kaime, Garliavos seniūnijoje, turėtų būti išplėstas ir šalia iškilti dar vienas naujas šaldytų ir vėsintų produktų sandėlis„ - pasakojo Danielius Merkinas, UAB Nordnet plėtros vadovas.

 

Šaldytų produktų suvartojimas vienam gyventojui Europoje ir pasaulyje yra gerokai didesnis nei Lietuvoje ar Baltijos šalyse. Be to, ne viena šaldytus produktus gaminanti įmonė yra viešai skelbusi apie plėtros planus veiklos apimčių augimą.

 

Daugiau informacijos pateikiama išsamiame straipsnyje šia tema Verslo Žiniose

 

LitCapital yra plėtros kapitalo fondas, įsteigtas kartu su Europos Investicijų Fondu 2010 m. Fondo dydis yra 25 mln. EUR, jis investuoja į smulkias ir vidutines (privačias) įmones Lietuvoje. Investicijų tipas - ilgalaikės investicijos į privačių įmonių įstatinį kapitalą, siekiant spartesnio įmonių augimo ir plėtros. Vienos investicijos dydis - nuo 2 iki 10.4 mil. litų. Investavimo laikotarpis - 4-6 metai.

 

UAB „Nordnet" teikia logistikos, sandėliavimo ir ekspedicijos paslaugas. „Nordnet" yra vienintelė kompanija Lietuvoje, kuri specializuojasi atvėsintų ir šaldytų produktų logistikos paslaugų teikime kitoms įmonėms, tuo pat metu išlikdama nepriklausoma. UAB „Nordnet" šiuo metu dirba apie 130 darbuotojų. Pagrindiniai UAB „Nordnet" klientai yra didieji Lietuvos mažmeninės prekybos tinklai, atvėsintų ir šaldytų maisto produktų gamintojai, importuotojai ir platintojai.

Atgal