Naujienos


Prie LitCapital fondo stebėtojų tarybos prisijungia Per Møller

2013-09-03

Per

Nuo šių metų rugsėjo mėnesio LitCapital fondo stebėtojų tarybos gretas papildys naujas narys Per Møller.

Šiuo metu Per Møller vykdo veiklą kaip privatus investuotojas (verslo angelas), daugiausia investuodamas į ankstyvos fazės verslų plėtrą.

Prieš prisijungdamas prie stebėtojų tarybos Per Møller 2009-2012 metais dirbo generaliniu direktoriumi Ernst&Young Danijoje. Per Møller 2002-2009 metais buvo Ernst&Young Baltijos šalių regiono vadovaujančiuoju partneriu. Per Møller savo karjerą pradėjo Arthur Andersen Danijoje 1988 ir buvo paskirtas į Vilniaus biurą 1992. 1999 jis tapo Arthur Andersen vykdančiuoju partneriu Baltijos šalims.

Savo profesinės karjeros metu Per Møller įgijo daug vertingos patirties sandorių konsultacijų ir verslo restruktūrizavimo srityse.

LitCapital yra plėtros kapitalo fondas, įsteigtas kartu su Europos Investicijų Fondu 2010 m. Fondo dydis yra 25 mln. EUR, jis investuoja į smulkių ir vidutinių (privačių) įmonių plėtrą Lietuvoje. Investicijų tipas - ilgalaikės investicijos į privačių įmonių įstatinį kapitalą, siekiant spartesnio įmonių augimo ir plėtros. Vienos investicijos dydis - nuo 1 iki 3 mln. EUR. 

Atgal