Naujienos


LitCapital portfelio įmonė Eldes sėkmingai plečiasi užsienio rinkose

2014-07-07

Eldes-UKNuotolinių apsaugos, valdymo ir kontrolės bei protingo namo sistemų gamintoja Eldes toliau sėkmingai plečiasi. Įmonė atidarė biurą Didžiojoje Britanijoje. Tikimasi, kad šis sprendimas leis būti gerokai arčiau klientų ir reikšmingai padidins bendrovės pajamas. 

Eldes eksportas į Didžiąją Britanija ir iki šiol sudarė 5-7% pajamų. Pasak bendrovės verslo plėtros direktoriaus Artūro Taico, konservatyvūs britai gana lėtai priima naujoves, todėl biuro atidarymas neabejotinai padės pasiekti geresnių rezultatų. Įsitvirtinti svetimoje šalyje turėtų padėti ir šį pavasarį pasirašyta sutartis su viena didžiausių pasaulyje vartų sistemų gamintojų FAAC, kuri atstovaus ir pardavinės Eldes gaminamą vartų valdiklį.

Didžiojoje Britanijoje įsteigta Eldes antrinė įmonė yra pirmoji įkurta užsienyje, tačiau jau metų pabaigoje planuojama tokią įmonę įkurti ir Indijoje. Artūras Taicas nurodė, kad Indijoje potencialių klientų būtų tiek, kiek gyventojų Europoje. Taip pat, šiais metais įmonė planuoja plėtrą bei partnerių paiešką JAV, Ispanijoje ir Kolumbijoje. Neatmetama galimybė pardavinėti produkciją Šiaurės Afrikoje, PAR ir Kinijoje.

Eldes pasitiki savo jėgomis žengiant į naujas rinkas. Įmonė siūlo inovatyvius produktus gaminamus pagal naujausius standartus, tuo tarpu kai kitų gamintojų sistemos jų neatitinka. Stipriąja įmones puse Artūras Taicas įvardino integruotus priedėlius, kurie turimas sistemas paverčia išmaniosiomis bei leidžia gauti informaciją į mobiliuosius telefonus.

Sėkmingą plėtrą užsienio šalyse bendrovei užtikrina tarptautinė komanda. Eldes biure Lietuvoje dirba įvairių tautybių žmonių, atsakingų už pardavimus gimtuosiuose regionuose. 

Daugiau informacijos pateikiama išsamiame Verslo Žinių straipsnyje.

LitCapital yra plėtros kapitalo fondas, įsteigtas kartu su Europos Investicijų Fondu 2010 m. Fondo dydis yra 25 mln. eurų, jis investuoja į smulkias ir vidutines (privačias) įmones Lietuvoje. Investicijų tipas - ilgalaikės investicijos į privačių įmonių įstatinį kapitalą, siekiant spartesnio įmonių augimo ir plėtros. Vienos investicijos dydis - nuo 2 iki 10,4 mln. Lt. Investavimo laikotarpis - 4-6 metai.

UAB Eldes kuria itin pažangius nuotolinio valdymo įrenginius ir sprendimus M2M (machine-to-machine) rinkai, kurie taikomi apsaugos, automatikos ir „protingo namo" srityse. Eldes rinkoje veikia nuo 2005 metų ir yra tarp regiono lyderių. Eldes yra tarptautinė įmonė, kurios daugiau nei 50 žmonių kolektyvą sudaro specialistai iš tokių valstybių kaip Lietuva, Australija, Brazilija, Estija, Jungtinė Karalystė ir Turkija. Beveik trečdalį darbuotojų sudaro R&D inžinerinis personalas.

Atgal