Naujienos


LitCapital portfelio įmonė Altechna pakvietė studentus į lazerių dirbtuves

2014-06-18

Dirbtuves
LitCapital portfelio įmonė UAB Altechna yra pirmaujanti lazerinės optikos, optoelektronikos ir lazerinių komponentų gamintoja ir tiekėja šalyje.  Siekdama užmegzti glaudų dialogą su būsimais specialistais, įmonė pristatė studentams skirtą stažuotojų programą „Altechna lazerių dirbtuvės“. 

Tris mėnesius, nuo kovo iki gegužės, 22 Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto III–IV kurso studentai turėjo galimybę susipažinti su lazerinių komponentų ir sistemų tiekimu ir iš arti pamatyti, kaip jie galėtų pritaikyti savo žinias dirbdami – gamindami ir surinkdami optinius mazgus. Dirbtuvių pabaigoje išlaikiusiems egzaminą studentams buvo įteikti sertifikatai, patvirtinantys įgytas žinias.

Mokymus kuravęs organizacijų plėtros vadovas Tomas Jankauskas teigė, jog planuojama projektą daryti kasmet ir išlaikyti panašų, tačiau patobulintą formatą – su daugiau paskaitų ir praktinių užsiėmimų. 

Būdama socialiai atsakinga įmone Altechna nuolat skatina darbuotojus tobulėti, ypatingą dėmesį skirdama jauniems žmonėms, kurie ateityje galėtų pradėti karjerą lazerinių technologijų sektoriuje Lietuvoje. 

Daugiau informacijos Altechna internetiniame puslapyje.

LitCapital yra plėtros kapitalo fondas, įsteigtas kartu su Europos Investicijų Fondu 2010 m. Fondo dydis yra 25 mln. EUR, jis investuoja į smulkias ir vidutines (privačias) įmones Lietuvoje. Investicijų tipas - ilgalaikės investicijos į privačių įmonių įstatinį kapitalą, siekiant spartesnio įmonių augimo ir plėtros. Vienos investicijos dydis - nuo 2 iki 10.4 mil. litų. Investavimo laikotarpis - 4-6 metai.

Altechna yra pirmaujanti Lietuvos aukštųjų technologijų sektoriaus įmonių grupė, veikianti fotonikos ir lazerių tyrimų srityje. Grupę sudaro UAB Altechna, gaminanti optikos, optoelektronikos ir lazerių komponentų, ir UAB Optida, gaminanti optines dangas bei teikianti paslaugas optinių technologijų srityje. Altechna buvo įkurta 1996 metais. Šiuo metu grupėje dirba daugiau nei 100 aukštos kvalifikacijos darbuotojų. Altechna produkcija parduodama plačiam klientų ratui daugiau nei 45 šalyse visame pasaulyje. 2013 metais Altechna pritraukė investicijų iš plėtros kapitalo fondo LitCapital.

Atgal