Naujienos


LitCapital pasirašė investicijų sutartį su įmone UAB „NNL LT”. Tai jau penktoji fondo investicija

2012-10-02

Penktoji įmonė papildė investicinį LitCapital portfelį, pasirašius sutartį dėl investicijų į temperatūrinių maisto produktų logistikos įmonę UAB „NNL LT”. Lėšos bus naudojamos tolimesniam įmonės verslo vystymui. UAB „NNL LT” teikia logistikos, sandėliavimo ir ekspedicijos paslaugas. UAB „NNL LT“ susideda iš dviejų įmonių: UAB „Nordnet” ir UAB „Tehoreal”. Investicija į šią įmonę yra itin patraukli dėl to, kad „NNL LT” yra vienintelė kompanija Lietuvoje, kuri specializuojasi atvėsintų ir šaldytų produktų logistikos paslaugų teikime kitoms įmonėms, tuo pat metu išlikdama nešališka (neturi savo atstovaujamų prekių).

Šiuo metu didžioji UAB „Nordnet” veiklos dalis vykdoma Lietuvos rinkoje, tačiau įmonė planuoja ne tik tolimesnę plėtrą vėsintų produktų logistikoje Lietuvoje, bet ir aktyvią plėtrą kaimyninėse šalyse.Įmonės integruotų paslaugų tiekimas atspindi besivystančių rinkų tendencijas, mat tokie sprendimai, kai logistikos įmonė siūlo visas tiekimo grandinės paslaugas, tampa vis paklausesni.

UAB „Nordnet” šiuo metu dirba apie 130 darbuotojų. Įmonės vadovai dirba joje nuo pat  įkūrimo, jie taip pat yra įmonės steigėjai bei akcininkai. Įmonės vadovai turi universitetinius išsilavinimus transporto ir verslo vadybos srityse bei ilgametę darbinę patirtį logistikos sektoriuje. Jų sėkmingo vadovavimo dėka UAB „Nordnet” sugebėjo auginti pardavimus ir gerinti veiklos rezultatus net ir ekonominio sunkmečio laikotarpiu.

Pagrindiniai UAB „Nordnet” klientai yra didieji Lietuvos mažmeninės prekybos tinklai, atvėsintų ir šaldytų maisto produktų gamintojai, importuotojai ir platintojai. 2011-aisiais Lietuvoje šaldytų produktų pardavimai augo 11%, o atvėsintų produktų pardavimų augimas buvo lygus 8%. Dėl besikeičiančio gyvenimo būdo ir patogumo poreikių ryškus šaldytų ir atvėsintų maisto produktų rinkos augimas prognozuojamas ir ateinantiems metams visoje Europoje.


Atgal