Naujienos


„LitCapital“ papildomai investuoja į UAB „Medicinos Paslaugų Grupę“

2017-11-29

LitCapital, Baltijos šalių plėtros kapitalo investuotojas, papildomai investuoja į UAB Medicinos Paslaugų Grupę („MPG“). Šiuo metu „MPG“ sėkmingai įgyvendina suplanuotą augimo strategiją. Papildomas kapitalas bus panaudotas tolimesnei medicininės diagnostikos paslaugų plėtrai bei skiepijimo ir sveikatos patikrinimo paslaugų augimo palaikymui.

Gavus fondo investiciją, „MPG“ investavo į grupės įmonių plėtrą. Reikšmingos lėšos buvo skirtos naujų klinikų su „Endemik“ prekės ženklu steigimui ir naujos įrangos įsigijimui „MCT Kompiuterinė Tomografijai“. Šį kartą bendra papildoma investicija viršija 2 milijonus eurų.

„Mūsų pirminės investicijos tezė dėl vietinės sveikatos apsaugos rinkos greito augimo ir konsolidacijos pasiteisino. Rinka yra ypatingai patraukli dėl didėjančio dėmesio sveikatos apsaugai, prevencijai ir didėjančių disponuojamų pajamų“ - teigia Šarūnas Šiugžda, LitCapital steigėjas ir vadovaujantis partneris.

2016 m. konsoliduotos „MPG“ pajamos siekia beveik 5 milijonus eurų ir per ateinančius kelis metus yra numatomos augti bent 30%. LitCapital pirmąją investiciją įvykdė 2016 metų pradžioje ir tikisi toliau palaikyti spartų verslo vystymąsi.

LitCapital yra 25 mln. EUR plėtros kapitalo fondas, įsteigtas 2010 m. kartu su Europos Investicijų Fondu investuojant JEREMIE kontroliuojančiojo fondo/ Ekonomikos augimo veiksmų programą, lėšas. LitCapital investuoja į smulkių ir vidutinių privačių įmonių plėtrą Lietuvoje. Investicijų tipas – ilgalaikės investicijos į privačių įmonių įstatinį kapitalą, siekiant spartesnio įmonių augimo ir plėtros. Vienos investicijos dydis – nuo 1 iki 3.75 mln. EUR. Tipinis investavimo laikotarpis siekia 4 – 6 metus.

Atgal