Naujienos


LitCapital investicinį portfelį papildė integruotos komunikacijos įmonių grupė UAB „the Book”

2012-07-05

Rizikos kapitalo fondas „LitCapital I" pasirašė sutartį dėl investicijų į naują bendrovės UAB „the Book" akcijų emisiją. Bendrovė valdo lyderiaujančią Lietuvoje integruotos komunikacijos agentūrų grupę. Į grupės plėtrą investuotos lėšos bus naudojamos agentūrų siūlomų paslaugų, ypač skaitmeninės komunikacijos srityje, vystymui bei tolesniam pačios grupės augimui ir plėtrai užsienio rinkose finansuoti.

UAB „the Book" (prekinio ženklo pavadinimas „United Agencies") valdo penkių dukterinių komunikacijos srities agentūrų kontroliuojančius akcijų paketus, įskaitant vieną didžiausių šalyje ryšių su visuomene agentūrų „VRP|Hill & Knowlton" (UAB „Viešųjų ryšių partneriai"), kūrybinės reklamos agentūrą UAB „Box Agency", interaktyvios komunikacijos konsultacijų agentūrą „The Chocolate" (UAB „Artium Magister"), netradicinės rinkodaros agentūrą UAB „Experiential Communications" bei renginių organizavimo įmonę UAB „Small talk ideas". Neseniai prie grupės taip pat prisijungė programinių komunikacijos sprendimų studija „StudioV4". Veikdamos įvairiose komunikacijos bei marketingo sferose, grupės agentūros siūlo kompleksinius integruotos komunikacijos ir rinkodaros sprendimus, skirtus įgyvendinti strateginiams klientų įmonių tikslams ir poreikiams.

Artimiausiuose plėtros planuose UAB „the Book" numato stiprinti ir plėsti siūlomas skaitmeninės komunikacijos ir rinkodaros paslaugas bei veiklą užsienyje, ypač Kazachstane, kurio reklamos rinka - tarp sparčiausiai augančių pasaulyje. UAB „the Book" Kazachstaną laiko itin perspektyviu grupės integruotos komunikacijos paslaugų verslo plėtojimui ir aktyviai deda pastangas siekiant ten įsitvirtinti - jau metus laiko su šia rinka iš vietinių padalinių sėkmingai dirba stipriausi agentūrų komandos nariai. Be minėtų plėtros planų finansavimo, LitCapital investicija taip pat bus panaudota spartinti grupės augimui prisijungiant naujas agentūras.

ES logoLitCapital I rizikos kapitalo fondas yra įsteigtas pagal JEREMIE programą. JEREMIE yra finansinė priemonė, kurią sukūrė Europos Komisija (DG Regional Policy), bendradarbiaudama su Europos investicijų banku ir Europos investicijų fondu, kad padidintų ES regionų labai mažų, mažųjų ir vidutinių įmonių galimybes gauti lėšų. Siekiama iš regioninių fondų skirti tam tikras sumas rizikos kapitalui finansuoti, taip skatinant novatoriškumą ir padedant įmonėms augti. Lietuvoje JEREMIE kontroliuojantysis fondas finansuojamas iš ES Struktūrinių fondų pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programą ir yra valdomas Europos Investicinio Fondo.

Atgal