Naujienos


Lietuvos prezidentė D. Grybauskaitė džiaugiasi, kad Lietuvoje yra fondu, padedančių pradedantiesiems verslininkams

2013-05-10

Lietuvos prezidentė D. Grybauskaite vizito į Vokietiją metu dalyvavo paskaitoje Reino Vestfalijos universitete. Atsakydama į klausimą dėl galimybių grįžti į Lietuva prezidentė pabrėžė, kad Lietuvoje yra fondų, kurie padeda pradedantiesiems verslininkams, kuriantiems verslus aukštųjų technologijų srityje. „Mes turime daktaro laipsnį įgijusių žmonių, ypač fizikoje, kurie kuria savo kompanijas. Turiu mintyje lazerius“.

Plėtros kapitalo fondas LitCapital prisideda prie aukštųjų technologijų sektoriaus plėtros Lietuvoje investuodamas į įmones, veikiančias puslaidininkių, lazerių, optoelektronikos, bioenergetikos ir kitose srityse. Viena iš fondo portfelio įmonių yra Brolis Semiconductors, UAB.

UAB „Brolis Semiconductors" - 2011 m. įkurta aukštųjų technologijų įmonė, užsiimanti puslaidininkių technologijomis elektronikos ir optoelektronikos srityse. Įmonės steigėjai specializuojasi ilgabangių infraraudonųjų lazerių kūrime bei molekulinio pluošto epitaksijos technologijoje. UAB „Brolis Semiconductors" gaminiai ir paslaugos pritaikomi mokslinių tyrimų ir vystymo (R&D), medžiagų apdirbimo, jutiklių (apsaugos, automobilių, naftos ir dujų ir pan. pramonėje), medicinos ir kt. sektoriuose.

Atgal