Naujienos


Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pirmyn

LitCapital pardavė Medicinos Paslaugų Grupės akcijas Affidea Lietuva

2019-07-02

LitCapital, Baltijos šalių plėtros kapitalo investuotojas užbaigė UAB Medicinos Paslaugų Grupė („MPG“ arba „Įmonė“) akcijų pardavimo sandorį. Parduodamas akcijas įsigijo Affidea Lietuva. MPG yra pirmaujanti privati sveikatos priežiūros paslaugų įmonė Lietuvoje, teikianti laboratorinių tyrimų ir skiepų (per dukterinę įmonę UAB Endemik) bei radiologinių tyrimų ir antrinio lygio gydytojų konsultacijų paslaugas. Tai yra penktoji sėkmingai realizuota investicija iš LitCapital I KŪB fondo.

Peržiūrėti...


LitCapital sėkmingai realizavo Baltik Vairas investiciją

2019-07-01

LitCapital, Baltijos šalių plėtros kapitalo investuotojas sėkmingai realizavo investiciją į Baltik Vairą, pirmaujantį elektrinių ir paprastų dviračių gamintoją Šiaurės bei Centrinės ir Rytų Europos šalyse. 100% UAB Baltic Bicycle Trade, kuri yra motininė Baltik Vairo įmonė, akcijų įsigijo KJK Management valdomas fondas. Tai yra jau ketvirtas ir kol kas sėkmingiausias LitCapital I KŪB investicijų realizavimo sandoris.

Peržiūrėti...


LitCapital įsteigė naują 35M eurų plėtros kapitalo fondą

2018-12-27

LitCapital rizikos kapitalo valdymo įmonė įsteigė dar vieną plėtros kapitalo fondą LcX Opportunity Fund, kurio dydis 35 mil. eurų ir pasirašė sutartį su pagrindiniu fondo investuotoju INVEGA, kuri į fondą investuoja 16.2 mil eurų. Naujai įsteigtas fondas investuos į sparčiai augančias Lietuvos įmones.

Peržiūrėti...


LitCapital dalyvauja kasmetiniame Baltic VC Summit renginyje

2018-08-23

Kaip ir kiekvienais metais, LitCapital džiaugiasi dalyvavimu privataus ir rizikos kapitalo įmonių renginyje Baltic VC Summit, kuris šiemet vyksta Rygoje.

Peržiūrėti...


LitCapital sėkmingai užbaigė sandorį dėl investicijų į bendrovę AB „Audimas“

2018-08-02

LitCapital įsigijo kontrolinį AB „Audimas“ akcijų paketą (60%). Nuo šiol 92% bendrovės akcijų paketas bus valdomas bendrai su Rimvydu Povilaičiu, Arvydu Povilaičiu ir Ona Balžekiene, pagal pasirašytą bendrą akcininkų sutartį. Papildomai pritrauktas kapitalas bendrovei leis įgyvendinti ambicingus plėtros planus, o atsinaujinusi valdybos narių sudėtis suteiks galimybę pasinaudoti papildomomis kompetencijomis.

Peržiūrėti...


Kasmetinė tarptautinė konferencija apie finansų rinkas ir jų įtaką ekonomikos augimui

2018-04-04

Šių metų gegužės 3d. Vilniuje vyks kasmetinė tarptautinė konferencija apie finansų rinkas ir jų įtaką ekonomikos augimui „Expanding Market-Based Finance for Economic Growth“.

Peržiūrėti...


Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pirmyn