Komanda


Šarūnas Šiugžda, Fondo steigėjas, vadovaujantis partneris

s_siugzda
Prieš įsteigdamas LitCapital penkerius metus dirbo partneriu Švedijos privataus kapitalo investiciniame fonde Askembla, buvo tiesiogiai atsakingas už Askembla fondo investicijas Lietuvoje. Šarūnas savo profesinę karjerą pradėjo tarptautinėje audito kompanijoje Arthur Andersen. Vėliau dirbo Rytų ir Centrinės Europos regiono finansų direktoriumi gamybinėje Skandinavijos įmonių grupėje Consolis (tuo metu valdomoje vieno didžiausių privataus kapitalo fondų Skandinavijoje - Industri Kapital AB). Taip pat jis turi ilgametės nepriklausomo valdybos nario/primininko darbo patirties, įgytos keliose stambiose Lietuvos įmonėse. Šarūnas Šiugžda yra vienas iš Lietuvos rizikos kapitalo asociacijos steigėjų, kurį laiką ėjo asocijacijos prezidento pareigas, šiuo metu prisideda prie asociacijos veiklos kaip valdybos narys.


Arvydas Saročka, Partneris

s_siugzda
Prieš prisijungdamas prie LitCapital komandos dešimt metų ėjo savo įkurtos valdymo ir finansų konsultavimo įmonės UAB SAVVIN vadovo pareigas. Arvydui vadovaujant SAVVIN sėkmingai įgyvendino kelis šimtus verslo konsultacijų ir finansų valdymo projektų bei padėjo klientų verslo plėtrai iš ES fondų ir kitų šaltinių pritraukti daugiau nei 150 milijonų litų. Arvydas pradėjo savo profesinę karjerą tarptautinėje audito kompanijoje Arthur Andersen 1997 m., vėliau dirbo kaip išorinis finansų direktorius UAB Philips Lietuva. Arvydas yra Baltic Institute of Corporate Governance absolventas, taip pat baigė verslo administravimo magistro studijas Kauno Technologijos Universitete. Arvydas yra žinyno "Finansų Valdymas" ("Verslo žinios") redaktorius ir bendraautorius bei eilės verslo ir finansų srities straipsnių autorius.


Julius Dukšta, Investicinių projektų vadovas

Julius_Duksta_NEWJulius Dukšta prieš prisijungdamas prie LitCapital komandos dirbo įvairiose pozicijoje SEB banko finansų rinkų padalinyje Lietuvoje ir Švedijoje. Savo profesinę karjerą Julius Dukšta pradėjo 2003 metais dirbdamas verslo ir finansų valdymo konsultacijų įmonėje UAB SAVVIN konsultantu, kur kaip komandos narys dalyvavo įgyvendinant daug projektų finansavimo pritraukimo, veiklos tobulinimo ir pertvarkymo, ES paramos pritraukimo srityse. Julius Dukšta turi Vilniaus Universiteto ekonomikos mokslų magistro diplomą o taip yra sertifikuotas finansų analitikas (CFA). Šiuo metu Julius Dukšta yra NNL LT ir Eldes valdybų narys.