Kaip kuriame vertę


LitCapital komanda - aktyvus investuotojas. Nors mūsų darbas nėra pagrįstas per daug formaliomis procedūromis, tačiau yra keletas pagrindinių investavimo bruožų. Pirmiausiai, mes investuojame labai didelę savo asmeninių lėšų dalį ir į visas investicijas žiūrime kaip verslo savininkai. Todėl mes dedame visas įmanomas pastangas, kad investuotas kapitalas uždirbtų deramą grąžą. Kiekvienoje įmonėje, į kurią investuojame, pirmiausiai stengiamės išnaudoti savo patirtį ir vertingus kontaktus, kuriuos sukaupėme ankstesnėse investicijose - mes esame investavę ir valdę daugiau nei 20 įvairių įmonių. Tai pirmiausiai liečia įmonių plėtros galimybes - nauji pardavimų kanalai, Baltijos šalių rinkos, efektyvesnis valdymas, vadovų komandos stiprinimas, kt. Visa tai padeda pasiekti didesnio produktyvumo, konkurencingumo ir pelningumo.

LitCapital komandos išskirtinis bruožas yra tai, kad be investicinės, finansinės ir verslo konsultavimo patirties tarptautinėse kompanijose mes turime daug patirties, įgytos dirbant gamybinėse įmonėse įvairiose Rytų Europos regiono valstybėse. Taip pat turime ilgametę savo asmeninio verslo valdymo patirtį. Ši patirtis leidžia suprasti verslą iš esmės ir investuoti pilnai suprantant kapitalo vertę.

Mes koncentruojamės į keletą pramonės šakų ir sektorių: elektronika, IT, produktai pramonės įmonėms, paslaugos (B2B),  švariosios technologijos (cleantech).

Bendri investicijų valdymo bruožai:

•   Kiekvienai įmonei mes padedame sukurti ir įgyvendinti pagrįstą verslo plėtros planą;
•   Mes padedame įdiegti ir vykdyti verslą pagal efektyvų ir racionalų verslo modelį;
•   Mes išnaudojame savo plataus konkatų tinklo Šiaurės ir Baltijos šalyse teikiamas galimybes;
•   Aktyviai dirbame valdybos nariais kiekvienoje įmonėje, į kurią investuojame;
•  Didelį dėmesį skiriame valdomų įmonių tinkamai kapitalo struktūrai ir efektyviam apyvartinio kapitalo valdymui;
•   Prisidedame prie verslo plėtros išnaudodami savo pramonės ekspertų patirtį ir žinias;
•   Mes esame ilgalaikiai investuotojai, kurie nesivaiko trumpalaikio efekto.